שְׁאֵלָה:
מדוע E.T. נע לעבר יודה כמו ילד שקורא "הבית הביתי"?
Ankit
2013-03-24 11:38:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקלאסיקה של 1982, E.T., כאשר אליוט ומייק לוקחים את E.T. בחג ליל כל הקדושים, א.ת. רואה אנשים לבושים בתלבושות מוזרות, אך כשילד לבוש כמו יודה הולך הצידה, נראה E.T ממהר לעברו אומר "בית בית". עכשיו יודה היא דמות בדיונית עבור אנשים עלי אדמות. איך זה ש E.T. מזהה אותו ומתייחס אליו. האם סטיבן שפילברג רצה להציע לפי הסצנה הזו אולי יודה קיים? מה המשמעות מאחורי סצנה זו?

שתיים תשובות:
Ankit Sharma
2013-03-24 15:05:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו סתם גאג / בדיחה או סתם הבטחה בין שפילברג ללוקאס (שהכירו מבית הספר לקולנוע) התחיל מא.ת. והסתיים ב"מלחמת הכוכבים "פרק א ': איום הפנטום.

המינים של גרבלייפס הם הופעת קמיע של החייזרים המפורסמים של סרטו של סטיבן שפילברג, E.T. החוץ-ארצי. היצירות הללו הוכנסו לסרט כדי להשלים את ההבטחה - לאחר שסטיבן שפילברג כלל יומה קמיע וצעצועי מלחמת הכוכבים בא.טי., ג'ורג 'לוקאס הבטיח לכלול א.ת. קאם בסרט "מלחמת הכוכבים" הבא שהוא עשה - איום הפנטום. אמנם זה בעיקר פסחא, ו- E.T. כנראה לא אמור להילקח כחלק מ- Star Warscanon, כמה אזכורים למלחמת הכוכבים ב- E.T. ניתן לפרש מחדש לאור ה- E.T. הפניות במלחמת הכוכבים. (מקור: starwars.fandom.com)

אז זו הבטחה בין שפילברג ללוקאס ששניהם מאפשרים להשתמש זה בזה בדמות שלהם סרטים כמו גאג.

הם קישור טוב לקריאה ב האם כדור הארץ קיים ביקום מלחמת הכוכבים?

אפילו שאלה דומה שקיימת ב- Scifi כמו Are ET ומלחמת הכוכבים באותו היקום? עם תשובה אנליטית טובה.

@Oliver_C מדוע מחקת את התשובה שלך? אני חושב שגם אתה צריך לשמור את זה. שתי התשובות דומות אך השתמשת בקישורים ובניסוחים שונים.
Oliver_C
2013-03-24 15:14:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שמסביר Wookieepedia :

Grebleips '[ שפילברג מאוית לאחור] מינים הם הופעת קמיע של החייזרים המפורסמים של סרטו של סטיבן שפילברג משנת 1982 ET החוץ-קרקעי .

E.T.

יצורים אלה הוכנסו לסרט מלחמת הכוכבים פרק א ': איום הפאנטום בכדי להשלים עם הבטחה - לאחר שסטיבן ספילברג כלל Yoda cameo ו צעצועי מלחמת הכוכבים ב ET,

Yoda in E.T.

ג'ורג 'לוקאס הבטיח לכלול ET קמיע בסרט ה מלחמת הכוכבים הבא שהוא עשה - איום הפנטום .

בעוד ש זו בעיקר ביצת פסחא, ו- ET כנראה לא אמור להילקח כחלק מקאנון מלחמת הכוכבים, כמה הפניות למלחמת הכוכבים ב- E.T. ניתן לפרש מחדש לאור ה- E.T. הפניות במלחמת הכוכבים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...