שְׁאֵלָה:
האם ג'אנגו חסין קליעים או אלמותי?
BB Stacker
2013-02-22 18:59:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסרט, Django Unchained, יש חלק בו Django נמצא בקרב יריות גדול בבית של קנדי, הוא קם ומושך את המעיל שלו וזה נראה כאילו כדורים נופלים על הקרקע, לא ממש יכולתי לדעת, וראיתי את זה רק פעם אחת. האם זה אומר שהוא חסין כדורים, או בן אלמוות ?! הוא מעולם לא ראה לובש דבר שיכול לעצור כדורים.

זה יהפוך לתיאוריה מעניינת אם יש מידע נוסף או ראיות.
הנחתי שאלה הפגזים שהטיל הכדור שלו כשהוא ירה עליהם.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
matt_black
2013-02-23 05:56:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשובה קצרה: לא

ההסבר הברור ביותר לסצנה ההיא הוא שהפגזים היו מעטפות מכדורים משלו או תחמושת רזרבית שהוא לא הצליח להעמיס לפני כן סטיבן (מנהל האחוזה השחור) תפס את ברומהילדה ואיים לירות בה. פעולתו שקדמה לאותה סצנה כללה מחסה מפני אש עוינת, מה שהוא לא היה צריך לעשות אם הוא היה חסין כדורים או פגיעות. והוא פשט את המעיל מכיוון שרצה להראות שהוא לא חמוש.

סצינות קודמות מצביעות גם על כך שהוא אינו הוכחה בשום צורה נגד פציעה. בסצינות המוקדמות הוא מראה את הצלקות מלהיות במגהצי רגליים. בסצינות לאחר שנלכד הוא חושש להיות ממותג או מסורס. הפחד שלו בהחלט מציע שהוא לא חושב שהוא חסין מכאבים או פציעות בשום צורה שהיא.

ולא נראה שיש שום רמז אחר שהוא מיוחד במקום אחר. אלא שהוא גם אינטליגנטי וגם זריקה מהירה ומדויקת מאוד.

תודה מאט, אני מצפה לשחרור הווידיאו כדי לחקור את זה קצת יותר.
יש גם ירייה דומה מוקדם יותר כאשר שולץ מטיח את כובעו והכדורים נושרים. סביר להניח שזה רק דבר סגנוני
Scott
2016-02-20 01:31:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שמה שנופל על הקרקע הם הכפתורים המלבניים הגדולים במעילו שבדרך כלל נמצאים על מעילים מסוג מערביים. תיאוריה אחרת היא שאיכשהו המעיל שלו היה חסין כדורים ואלה היו קליעים שנפגע מהם. לא סביר אלא רק תיאוריה.

האם תוכל לפרט יותר על תשובתך? נכון לעכשיו אני מרגיש שזו יותר הערה מאשר תשובה.
Jonathan
2015-06-06 01:53:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה שיש להם קצוות מחודדים אולי מעוותים. זה יכול להיות מטען נייר אבקה שחור עם כדור ואבקה או אולי כפתור. לא היו מחסניות ששימשו באותה כיפת קולט ואקדחי הכדור.

אלא אם כן יש לך התייחסות מוחלטת לתחמושת המשמשת, אני די בטוח שאתה פשוט טועה, במיוחד מכיוון שאנחנו רואים מחסניות בהרבה נקודות אחרות בסרט.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...