שְׁאֵלָה:
מדוע מייקל סקוט נשכח כל כך בקלות?
Shahsays
2017-03-25 11:36:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מייקל סקוט, עובד Dunder Mifflin במשך 19 שנים והיה עם עובדים אלה יותר מ -10 שנים. (תקן אותי אם אני טועה) אבל כשעזב את המשרד לפתע כדי לעבור לקולורדו, הוא נשכח מיד גם הוא. המשרד פשוט ממשיך הלאה עם הבוס החדש ובהמשך המנכ"ל החדש ולעולם לא יהיה לו עוד רגע של מייקל סקוט.

אפשר היה לחשוב שמייקל סקוט השפיע כל כך הרבה על חייהם של אנשים אלה והוא כל כך כל כך מעורב ב את חייהם (למרות מטרדם לעיתים) המשרד לא ישכח אותו כל כך בקלות. הוא ייזכר, מוזכר לעיתים קרובות. עובד אחד היה מציין באקראי שדיבר עם מייקל או שמשותף עדכון על חייו של מייקל. באופן מוזר כל זה לא קרה עד לפרק האחרון.

בפרק האחרון מוזכר שהוא נשוי ויש לו ארבעה ילדים. די מוזר למעשה, מכיוון שאף אחד לא הוזמן לחתונה שלו ואף עובד אחד לא ידע שהוא נשוי ויש לו ילדים. אפילו לא דווייט החסוי שלו, החברים הכי טובים שלו ג'ים וריאן או החבר הנשי החביב עליו פאם.

מה יכולה להיות הסיבה לכך? האם המשרד כל כך הרגיז אותו שכולם פשוט שמחו שהוא עזב ומעולם לא היה אכפת לו ממנו?

זו סיטקום, לא סרט תיעודי. יש להם בערך 22 דקות, בהן הם צריכים לדחוס כמה עלילות והרבה בדיחות. אין זמן להיזכר באופן אקראי בדמות שעזבה את התוכנית לפני שבועות / חודשים / שנים, ואין טעם לזה.
חייבת להיות רשומה בטלוויזיה כיצד דמויות לא מוזכרות לעולם לאחר שהם עוזבים את התוכנית. זה נפוץ כמעט בכל הופעה.
@GendoIkari: כן, יש, אני זוכר שקראתי את זה. לא, אני לא זוכר את שמו של הטרופ. ** לא, אני לא אבדוק את זה ** יש לי דברים לעשות היום :-D
המשפט האחרון שלך מסכם את זה; הוא לא קשר קשר מתמשך עם אף אחד בתוכנית, למעט אולי הולי. אף אחת מהדמויות האחרות לא נהנתה מנוכחותו.
אני חושב שהדרך בה המשרד עזר לו להציע להולי יחד עם פרק הפרידה שלו היא הוכחה חיובית שהוא עשה רושם מתמשך על כל אדם במשרד. כל הקשת שלו עוסקת במסע ממקלחת שנאה לאקסצנטרי חביב. מדוע הוא לא הוזכר בפרקים מאוחרים יותר? מכיוון שהתוכנית איבדה את דמות הדגל שלהם והכותבים לא רצו להפנות את תשומת ליבם להיעדרו, IMO. למזלי, נהניתי מהמוזרות של רוברט קליפורניה כמעט כמו המגוחכות של סקוט, אם כי אני מבין שמבקרים לא אוהבים את העונות המאוחרות יותר; לא בטוח למה.
זה יכול להיות שהם לא רוצים שהקהל יצפה את חזרתו של מייקל סקוט. אם הם נטעו כמה שורות לאורך העונות על טרשת נפוצה, אנשים עשויים להתרגש ולהאמין שהם בונים לשובו. זה עלול גם להרוס את מה שהאוהדים חושבים שקרה ל- MS לאחר שעזב. פאם מאשר שהוא עזב מאושר ולא יכול היה לחכות לראות את הולי, זה כל מה שאנחנו צריכים האוהדים כדי לשמוע על טרשת נפוצה, לא יותר. אנחנו יכולים רק לדמיין מה הוא מתכוון, וזה חלק מהכיף, בהתחשב בטרשת נפוצה ותעלוליו. באפס האחרון, אישר שהוא התחתן ויש לו ילדים, זה הספיק מכיוון שזה היה הסוף.
אחד תשובה:
Flater
2018-02-23 19:19:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זכור שאיננו רואים יום עבודה מלא.

בהנחה שאנו רואים את זמן הריצה של הפרק כ -20 דקות ללא הפרעה (ללא סצנות בו זמנית המוצגות אחת אחרי השנייה), זהו עדיין רק 4.2% מיום עבודה. אנחנו לא רואים 95.8% מיום עבודה.
וזה בהנחה שנוכל לפקוח עין על כל דמות בו זמנית. מכיוון שאנחנו לא יכולים באופן ריאליסטי (אלא אם כן כולם מקובצים יחד, וזה לא המקרה ברוב הזמן), הדבר מוריד עוד יותר את כמות הצילומים שאנחנו זוכים לראות מיום עבודה נתון.

הזכרות עם מייקל רלוונטית לעלילה, או שאינה רלוונטית לעלילה. אם זה לא רלוונטי לעלילה, אז אין צורך להציג אותה מכיוון שזה בזבוז זמן מסך.

זיכרונות על מייקל יכולים להיות רלוונטיים לעלילה רק במקרים בהם סטיב קארל לא צריך להופיע יותר. לְמָשָׁל. אם דווייט עבר שלב אימוני בגלל נעדרו של מיכאל, היה רלוונטי להיזכר במייקל עבור סיפור העלילה של דווייט .

עם זאת, מכיוון שלא היו עלילות (תת) מעורבים דמויות העוסקות בהיעדרו של מייקל; לא הייתה שום סיבה להעלות את היעדרותו של מייקל שוב.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...