שְׁאֵלָה:
מדוע המסעדה אינה דומה למפעל עוגות גבינה בפועל?
jonsca
2013-05-20 10:49:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מאז ימיה הראשונים של תורת המפץ הגדול, דמותה של פני (ובהמשך ברנדט לתקופה) עבדה במפעל עוגות הגבינה. ברור שלרשת המסעדות הזו יש הסכם פרסום כלשהו עם המופע.

עם זאת, "מפעל עוגות הגבינה" שלהם לא נראה כמו פנים כל המסעדות שהייתי בו ומשקף גנרי. ערכת צבעים ותפאורה.

אז האם מפעל עוגות הגבינה פשוט לא העמיד חסות לאורך השנים בכדי לקבל כיסוי מלא, או שיש איזושהי חקיקה שמונעת מהיצרנים להציג את המסעדה בפנים של מסעדה בפועל? או שמא רק חששות מעשיים הם שאם החסות תיפטר, לא יהיה צורך לעצב מחדש את הסטים?

[ויקיפדיה] (http://en.wikipedia.org/wiki/Cheesecake_Factory#In_popular_culture) אומר כי: * לדברי החברה, "אין לה שום סוג של סידורים עם המופע. מפעל עוגות הגבינה ממש שמח להיות הוצג בתוכנית כה מצחיקה ופופולארית להפליא ". * [קישור] (http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=The_Cheesecake_Factory&oldid=552471334#In_popular_culture) לגרסה הנוכחית של המאמר בוויקיפדיה - ב במקרה זה ישתנה בעתיד.
@Martin זה יכול להיות התשובה. חיפשתי את מאמר ה- Wiki של BBT למידע, אבל אולי הייתי צריך ללכת למפעל עוגות הגבינה.
(אם כי כל מידע על הטבות שהוחלפו יהיה מידע מעניין - אני בספק אם מישהו מזכיר כאלה בלי שום סיבה בכלל)
אני מניח שכולם שכחו כי מפעל עוגות הגבינה לא משלם חסות כלשהי או ישלם. הם תמיד היו חברה גאה שלא משלמת עבור פרסומות מכל סוג שהוא, רק מפה לאוזן הם זוכים להכרה כלשהי.
אולי הם עושים משהו אחר במקום לשלם, כמו לספק ארוחות לצוות השחקנים ולצוות במהלך הצילומים? זה כמו שאפל אומרת שהם אף פעם לא משלמים עבור מיקום מוצרים, למרות שאתה רואה את מוצרי אפל בכל מקום בטלוויזיה ובסרטים. עליהם לספק משהו לא כספי בתמורה למיקום המוצר.
העובדה שהם לא משלמים או נותנים חסות היא מדוע הם נבחרו?
ארבע תשובות:
Martin
2013-05-20 12:53:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפי הצעת OP אני מרחיב את התגובה שלי לתשובה. (כמובן שזה יהיה נחמד אם מישהו יצליח למצוא מידע ומקורות נוספים.)

הדברים הבאים מוזכרים במאמר בוויקיפדיה ב מפעל עוגות הגבינה:

גרסה בדיונית של מפעל העוגות גבינה משמשת תפאורה בסיטקום האמריקני The Big Bang Theory. הצגת התצוגה של המסעדה, לעומת זאת, אינה מדויקת מבחינה ויזואלית למפעל העוגות גבינה האמיתי. לדברי החברה, "אין לה שום סוג של סידורים עם המופע. מפעל עוגות הגבינה ממש שמח להיות מוצג במופע כל כך מצחיק ופופולרי מאוד".

הנה קישור לתיקון הנוכחי של המאמר בוויקיפדיה - במקרה שמידע זה משתנה על ידי עריכת המאמר.

ויקיפדיה נותנת כמקור טלוויזיה Q&A: ABC חדשות, 'מלחמות אחסון' ו'תיאוריית המפץ הגדול '. אני מצטט משם:

ש: על "המפץ הגדול", פני עובד במפעל עוגות הגבינה, אבל ברור שהגירסה שלהם למפעל עוגות הגבינה אינה דומה למה שהיא נמצאת בחיים האמיתיים (לפחות כאן בפיטסבורג). במקרה הטוב, הייתי משווה את מקום עבודתו של פני לדני. אז השאלה שלי היא, האם על התוכנית לשלם כדי להשתמש בשם מפעל עוגות הגבינה? או יותר טוב, מדוע מפעל עוגות הגבינה לא תבע את המפיקים בגין לשון הרע? - לינדה, 39, טירת שאנון

רוב: הייתה לי מחשבה דומה ואתמול בערב הייתי בארוחת ערב עם חברה שהביאה עד כמה זה מפשל אותה שמפעל עוגות הגבינה ב"מפץ הגדול "נראה כמו דני בלי שום הנחיה ממני. אין שום אזכור ל"תמורה לקידום מכירות "שמשלמת מפעל עוגות הגבינה בסיומי" המפץ הגדול "ולכן עוגת גבינה אינה משלמת לאחים וורנר, המייצרים" BBT ". ולמה שאחים וורנר ישלמו עוגת גבינה כאשר "BBT" מעניק לרשת המון פרסום בחינם בכל פעם שהיא מזכירה את המסעדה בשמה? נכון, מסעדת Cheesecake Factory המוגדרת ב- "BBT" קטנה יותר ולא מרווחת כמו המסעדה, אך אם אתם מקפידים על המוטו "כל פרסום הוא פרסום טוב", אז זו חשיפה נהדרת גם אם היא לא אותנטית במאת האחוזים בהצגתה.

דוברת רשת המסעדות אומרת, "למפעל עוגות הגבינה אין שום סידור עם המופע. מפעל עוגות הגבינה ממש שמח להיות מוצג במופע כל כך מצחיק של &. "

Carlos Machina
2014-03-18 07:14:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תגיד שאתה מעריץ של התוכנית, ומעולם לא היית במפעל לעוגות גבינה. אתה הולך לשם מצפה לדני ומקבל את הדבר האמיתי. אתה מאוכזב? סביר להניח שאתה חושב, "וואו, זה הרבה יותר טוב מהמקום בטלוויזיה."

זה פרסום טוב. הכי טוב.

ברוך הבא ל- Exchange Exchange. הערה מהירה: זה לא ממש עונה על השאלה. האם אוכל להציע את [סיור] (http://movies.stackexchange.com/tour) כדי להבין טוב יותר כיצד אנו עובדים כאן.
@MeatTrademark - אני חושב שהוא מאמין שכן, בסיכום "זה לא דומה למפעל עוגות גבינה אמיתי, כך שכשאתה הולך לאחד כזה תופתע לטובה" ... לצערי אני גם לא מסכים שפרסום טוב. לגרום למשהו להראות פחות תקני כפרסום?
@iandotkelly נכון, במיוחד כאשר תגובה סבירה יותר היא, "וואו, מפעל עוגות הגבינה הזה נראה כמו גרסה משובחת יותר של דני ... אני אף פעם לא הולך לשם!"
mykeg
2014-07-08 23:54:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעיקר, הייתי חושב שהם בחרו במפעל עוגות הגבינה מכיוון שזו מסעדה שניתן לזהות באופן מיידי שלא ניתן לתבוע עליהם שימוש. לרוב המסעדות האחרות יש שמות שהם סימנים מסחריים רשומים, אך למילים "עוגת גבינה" ו"מפעל "כמילים כלליות באנגלית אינן יכולות להיות מוגנות בזכויות יוצרים (אפילו ברצף, ומכאן שהשם של הסימן המסחרי הוא" מפעל העוגות גבינה "). מסיבה זו התערוכה בטוחה מכל התדיינות ובלבד שהם מתייחסים למסעדה כאל "מפעל עוגות גבינה", אשר אם שמתם לב הוא תמיד אומר כיצד הם אומרים זאת בתערוכה (כלומר "מפעל עוגות הגבינה" אף פעם לא נאמר פעם אחת. במופע עצמו).

כן, זה לא הכלל. סימן מסחרי קיים כדי * להגן על הלקוח מפני בלבול *. אם הייתם רוצים להכין מטוס סילון בשם "מפעל עוגות הגבינה", תוכלו לברוח עם זה - כי אין פוטנציאל לבלבול. לא תוכל * לקרוא למסעדה "מפעל לעוגות גבינה" או "מפעל הצ'יזקייק" או כל דבר אחר העלול לבלבל לקוחות. וכל אחד יכול * להזכיר * סימן מסחרי, כל עוד הוא לא מרמז שבעל הסימן המסחרי איכשהו תומך באזכור. המון חברות נקראות "מאוחדות" או "אמריקאיות" או "דלתא" - אבל אל תקראו לחברת התעופה החדשה שלכם!
Bob
2016-11-29 14:39:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא לא לא, זה ההפך. חברות משלמות מיליונים כדי לפרסם בטלוויזיה. מפעל עוגות הגבינה היה משלם מיליונים עבור ההזדמנות. מדוע זה נראה אחרת, כנראה משום שהם לא יכולים לסגור מסעדה לצילום תוכנית טלוויזיה

כל מקור לטענתך או סתם ניחוש פרוע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...