שְׁאֵלָה:
מדוע המטוס הימי לא התפוצץ כשנדקר על ידי יתוש?
BlueMoon93
2018-01-15 20:09:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מוקדם יותר ב ג'ומאנג'י: ברוך הבא לג'ונגל אנו רואים את הדיאלוג:

אלכס. מה קורה עם כל הנרות האלה?

אה סיטרונלה, אחת החולשות שלי היא היתושים.

אם למטוס ימי יש חולשה ליתושים והוא נעקץ על ידי אחד, מדוע לא האם הוא לא מתפוצץ מיד כמו דמויות אחרות שנחשפות לחולשותיהן?

האם אנו יודעים שהוא נעקץ על ידי אחד?
@RoijanEskor כן, זו הסיבה שג'ק בלאק (לא זוכר את שם הדמות) צריך לתת לו את אחד מחייה * שלה *
על פי השאלה המקושרת, רובי מתפוצץ (לא מתפוצץ) כשהיא מורעלת. (אני לא זוכר אישית).
@stannius אני לא ממש מתמקד בהבחנה בין מתפוצץ להתפוצץ, אלא במקום זאת החלק "מת מיד ללא סיכוי"
אין לי מקורות לכך, אבל בעיניי זה נראה כאילו רובי המתפוצץ (מתפוצץ) נובע מהקטלניות של חולשתה, ואילו היתושים של מטוס ימי היו הרג של מחלה, שעלול לקחת זמן רב יותר.
האם משחק בו כולם מתים, בכל מצב, באותו אופן לא היה נחשב למשחק מחורבן וחסר דמיון באמת?
בכלל לא. אצטרך לא להסכים עם זה. באילו משחקים שיחקת? זה יכול להיות עקבי ב"אם אתה לוקח מספר כדורים, אתה מדמם, בכל פעם ", אבל לא" אתה תמות באותה צורה אם אתה יורה, אם אתה מפוצץ על ידי רימון, אם אתה להיפרץ על ידי מצ'טה, אם אתה נדם על ידי זורק להבה. " מת מת. שחקנים יודעים לצפות מהשחקן שלהם ימות אם הם יפסידו. מגוון נימוסי המוות נוטים להיות נרחבים למדי, למשחקים פופולריים יותר.
אני מסכים עם @PoloHoleSet. זה לא הכרחי שכל דמות במשחק _ (כאן, ג'ומאנג'י) _ צריכה להתפוצץ כשהם מתים. דמותו של קווין הארט התפוצצה יותר כי כדי לתת לה אפקט קומי. באופן דומה, אם רובי התפוצץ כשנעקץ על ידי הקוברה, תשכח מהסצנה שהיא קומדיה, זה היה נראה גם מוזר בעיני חלקם; בהתחשב ברצינות הסצנה.
לא, במקור לא היה משחק וידאו של ג'ומאנג'י. זה היה משחק קופסה, ואז, בסרט החדש, בגלל שהוא היה קסום, הוא הפך את עצמו למושך יותר על ידי הפיכתו למחסנית למשחקי וידאו בשנת 1996. ההבדל בין הטכנולוגיה בשנת 1996 לשנות ה -80 הוא עצום מאוד, ו מכיוון שהוא קסום ויכול לשאוב בני אדם למשחק, תכונה בהחלט מתקדמת יותר ממשחקי שנות ה -80, ה -90, ה -2000, או ממשחקים עכשוויים, אין שום סיבה בכלל לדמיין שהיא תהיה מוגבלת או לא תוכל לעדכן את משיכתה. בכל מקרה - https://www.youtube.com/watch?v=_p_H6h0_kt8 (Street Fighter death vid)
שתיים תשובות:
Kakturus
2018-01-16 22:26:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנחתי שזה בגלל שהוא עומד למות. כלומר, באמת למות. זה המקרה היחיד של דמות שחקן שאיבדה את חייהם האחרונים בסרט ולכן ביקום היה הגיוני בעיני שזה יהיה אפקט אחר.

למרבה הצער לא מצאתי מקורות המאשרים זאת.

זה למעשה רעיון נהדר, לא חשבתי על זה.
בהתחשב בכל תורת המשחקים בג'ומאנג'י זה הגיוני, יש הרבה משחקים שהחיים האחרונים מתנהגים אחרת.
זה רעיון טוב. יש הרבה על מכונאי המוות שאינו עקבי או לא מוסבר, אז זה ניחוש טוב כמו כל.
user1118321
2018-01-16 11:19:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה אחד מאותם דברים שנראים כאילו זה קרה ככה רק כי אם זה לא היה נקודת העלילה הבאה (בריטני / שלדון נותנת חיים) לא הייתה מסוגלת לקרות. אם המטוס הימי פשוט התפוצץ, אין שום גוף להחיות. גופו היה צריך להיות נוכח מכיוון שהוא מניע את המוטיבציה של בריטני להצילו. הוא מושך, אז אם גופו נעלם, לבריטני כבר לא אכפת ואין דבר שהיא יכולה לעשות כדי להציל אותו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...