שְׁאֵלָה:
האם הצבי הושלך במכוון לעבר המכונית?
steelersquirrel
2017-11-08 03:23:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- צא החוצה, יש סצנה בתחילת הסרט המציגה את רוז וכריס מכים באייל בדרך לבית הוריה. זה נראה כאילו הצבי נזרק לעבר המכונית שלהם.

לאחר הצפייה בסרט, אני לא ממש מבין מה המשמעות של סצנה זו מכיוון שנראה שהצבי נזרק על המכונית איכשהו.

אני מבין שאביה של רוז לא אוהב את הצבאים סביב רכושו מכיוון שהוא טוען שהם הורסים את המערכת האקולוגית:

אני לא מתכוון לעלות על הסוס הגבוה שלי אבל אני אומר לך שאני לא אוהב את הצבי. נמאס לי מזה. הם משתלטים. הם כמו חולדות. הם הורסים את המערכת האקולוגית. אם אני רואה צבי מת בצד הדרך, אני חושב לעצמי שזו התחלה. אתה יודע מה? אני אסיר תודה על מה שעשית היום. אני לא אוהב אותם.

כמו כן, אירוע הצבאים גרם לתשומת לב לא רצויה מצד רשויות החוק שברור ומשפחתה ברור שלא היו רוצים.

האם הצבי אכן נזרק על מכוניתם? אם כן, האם הוסבר אי פעם מדוע הצבי יושלך בכוונה לרכבם?

לא ראיתי את הסרט באופן אישי, אבל שמעתי שנושא מרכזי של הסרט הוא גזענות, על כל צורותיה הרבות. זה יכול היה להיות רק תירוץ להעלות את הצבי ולתת אנלוגיה לאופן שבו הרבה אנשים גדולים הם נוטים לראות אנשים צבעוניים.
@DForck42 כן, זה הנושא המרכזי של הסרט. בסוף יש גם סצנה שבה נראה צבי רכוב על הקיר ופירשתי את זה כדבר גביע, כמו איך שהם תופסים אפרו-אמריקאים. זו הסיבה שהמשכתי להמתין להסבר על הסצינה הזו באשר אם הצבי הושלך לעברם. לצבי יש סמליות לאורך הסרט. פשוט לא הבנתי את זה בסצנה הספציפית הזו.
אתר זה מסביר היטב את הסמליות: http://www.vh1.com/news/303784/get-out-movie-symbolism/
שתיים תשובות:
BrettFromLA
2017-11-08 05:30:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה נראה לי מאוד כמו צבי שתוחם במהירות, ולא נזרק. הסרטון למטה מציג קפיצה של צבאים; זה נראה מאוד כמו זה בקליפ "צא החוצה".

אני לא יכול לחשוב על שום סיבה בסרט למה הצבי היה נזרק לעבר המכונית. בנוסף, זריקת צבי תהיה קשה מאוד. צבאים בוגרים שוקלים 100-300 קילו. זה בטח ידרוש ציוד כלשהו כדי לשגר משהו כל כך כבד (וחי ומתקשה) על כביש מהיר לעבר המכונית, וייתכן שהשוטר שמופיע שם לב לציוד זה.

כן, אני יודע שצבי יכול לזנק די גבוה. אבל, כנראה שפצעתי 10-15 צבאים בחיי והם אף פעם לא קופצים כל כך גבוה. שני גברים בוגרים יכולים בקלות לזרוק צבי כזה גבוה. ראיתי את זה נעשה כמה פעמים כשצייד עם המשפחה שלי (זורק צבי בחלק האחורי של טנדר מגבעת הגבעה). שום דבר מוזר אחר שיגרום לזרוק צבי;). אני מניח שהחוויות האישיות שלי הם שגרמו לי להטיל ספק בסצינה הזו :)
אתה מצביע על נקודות ממש טובות!
זורק צבי ענק וכבד, ומספיק במדויק לפגוע במכונית שזזה 60+ MPG? ידרוש השעיה מסיבית למדי של חוסר אמון. חתול? אולי. .... אלא אם כן היה להם איזשהו צבי-צבי מכויל היטב ... שיהיה מדהים.
Johnny Bones
2017-11-08 22:09:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא, אין סיכוי שמישהו יכול היה לזרוק את הצבי הזה באותה מהירות, זה היה 10 מטר מהקרקע.

תמיד הסתכלתי על הסצינה ההיא כעל ראשית, כמתח מתח. זה הפחדה מהירה לקהל, וקצת זול בזה, אבל זה מציב אותך על קצה המושב שלך. ואז כשכריס נכנס ליער, אתה לא לגמרי בטוח אם משהו אחר יקפוץ אליו.

כמו כן, אני חושב שזה קצת מבשר כשאתה רואה את המבט בעיני הצבי, ו אתה שוקל את מה שכריס מתמודד בהמשך הסרט. זה אותו מבט (סליחה על משחק המילים) "צבי בפנסים הקדמיים" של פחד. זה קובע ספר ספר חזותי נחמד לסיפור.

בנוסף, היא מגדירה את מעשי העצמות של החברה כמתנגדים לגזענות / דעות קדומות בתוקף, על ידי יחסי הגומלין שלהם עם המשטרה.
@PoloHoleSet למרות שהיא _נראית_ מאוד אנטי-גזענית, אני די בטוח שהיא התעמתה עם השוטר כך שלא יהיה שום תיעוד משטרתי של כריס שהיה באזור הזה. אם השוטר היה מקבל את שמו וכתובתו של כריס מרישיון הנהיגה שלו, יהיה קשה יותר להיעלם ללא עקבות.
@BrettFromLA - הייתי קצת לא ספציפי. זה היה לקבוע בתודעת הקהל שהיא כזו, כך שפעולותיה המאוחרות יותר יהיו טוויסט בעלילה. בדיעבד, ניתן לראות את ההסבר שלך כסיבה *** אמיתית, שהיא חלק מהכיף של הפתעה - אתה חוזר ורואה את מעשיהם באור אחר. סרט מהנה.
@PoloHoleSet טוב במילים! אשתי ואני בילינו ימים בדיונים על הסרט ובחרנו את המוטיבציות לכאורה של הדמויות ואת המניעים _ האמיתיים_ שלהם.
הצבי מבשר את הדרך בה מת אביה של רוז. IIRC כל מותם הוא סמלי, בהתייחס לאמירות שהצהירו קודם וכו '.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...