שְׁאֵלָה:
איך ורס אישר שניק פיורי היה אנושי?
Michael Stern
2019-03-14 16:45:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בתחילת הסרט קפטן מארוול קרול דנברס (המכונה בשם 'ורס') מתרסקת על האדמה ונלחמת בהתקפה של סקראול, ובכך משכנעת את ניק פיורי הצעיר (האיש) שהיא לא מכדור הארץ. גולגולות הם מעצבי צורה, וזעם רואה אחד הופך חזרה לצורתו המקומית, ולכן הוא משוכנע לחלוטין באיום החייזרי ובצורך האפשרי שלו בעזרתו של ורס.

ורס עומדת בפני האפשרות כי Fury עצמו הוחלף ב Skrull, והיא בודקת בכך שהיא שואלת אותו שאלות על ילדותו וחייו האישיים. הוא עונה, היא מרוצה, ומתלבטת מעט.

כיצד הוכיחו חילופי הדברים שהוא אנושי? ורס פגש רק את ניק פיורי. היא לא יודעת דבר על חייו המוקדמים או האישיים. התשובות שהוא נתן לה היו יכולות להיות מורכבות לגמרי. ככל הידוע לה בסוף השיחה הזו, הוא עדיין יכול להיות סקרול, נכון?

אחד תשובה:
XtremeBaumer
2019-03-14 17:32:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אי שם בסרט הוא אמר של- Skrulls יש רק זיכרונות עדכניים מאוד מהאדם שהעתיקו. זאת, אומר ורס לניק אשר בתורו עוזר לו לזהות את הבוס שלו כ Skrull.

כל השאלות ששאלה היו על עברו (ולא האחרון). אם הייתי שואל אותך משהו על פיזיקה קוונטית, לא תהיה לך תשובה שם (לפחות אני מניח שכן). היית חושב על תשובה אפשרית וגם אם תמציא משהו, זה יהיה ברור גם אם אני לא יודע כלום על זה. ורס משתמש בטכניקה זו כדי לראות כמה זמן לוקח ניק לענות על שאלותיה ועד כמה הוא ריבוני במענה לשאלות אלו.

מכיוון שניק מסוגל לענות על כל השאלות במהירות ומספק את התחושה שהוא יודע על מה הוא מדבר, ורס בא לסמוך עליו שהוא לא Skrull.

האם זה קנון שקראול חלש באלתור, ו / או שהם שקרנים עלובים? זה נראה כהגנה חלשה כל כך מפני איום זר.
@MichaelStern אני לא יודע על זה בוודאות, אבל זה מה שקיבלנו מהסרט. אני לא זוכר שום דרך בו ורס יבדוק אם התשובות הללו נכונות או שגויות.
@MichaelStern זו הגנה חלשה, אבל מה הם יכולים לעשות טוב יותר? הם מחקים את רמת ה- DNA, כך שזה פחות או יותר צריך להיות משהו מבחינה זיכרונית / אישיותית. גם אם זו לא ערובה, זה עדיף מכלום.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...