שְׁאֵלָה:
מה בנו הגברים בסצנת הפתיחה של S06E07?
KharoBangdo
2016-06-06 21:45:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסצנת הפתיחה של משחקי הכס S06E07 "האיש השבור", אנו רואים חבורה של אנשים המשתמשים בצירים כדי לחתוך בולי עץ ולבנות מבנה כלשהו. הם הובלו על ידי ספטון (ללא שם בתוכנית אך כתוביות מזכירות אותו כריי?).

אז השאלה שלי היא איזה מבנה הם בנו?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
pkamb
2016-06-07 04:25:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בניין ה שבע-צדדי הוא ללא ספק ספטמבר, "כנסייה" באמונת השבעה.

המפטרים הם מקומות פולחן באמונת השבעה. הם מעוטרים באופן מסורתי בכוכבים מחודדים ותיאורים אמנותיים של השבעה, כמו פסלים או פסלים. של אלוהי השבעה.

Sept Under Construction

השימוש במספר ראשוני כבסיס לבניין שלך ... הולך להיות קשה! כבוד לאותם בונים!
@StijndeWitt ו- 7 הוא אפילו יותר מסובך מ -5, מכיוון שזה המצולע עם המספר הקטן ביותר של הצדדים שלא ניתן לבנות בעזרת מצפן וישר.
מכיוון שהכוהנים נושאים כוכב בעל שבעה קרניים, הם עשויים להשתמש בו למדידת הזוויות :)
Chanandler Bong
2016-06-06 22:12:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה היה שהם קבוצה של אנשים החיים בשלווה, מעין קומונה דתית. הם הובלו על ידי ריי, שלדברי דבריו היה מחיצה. על סמך זה נראה שהם בנו ספטמבר קטן מכיוון שהבניין בבנייה היה בעל מראה דמוי כנסייה.

למעשה זה כל מה שאנחנו יודעים מכיוון שאין מידע על כך בספרים, כי העלילה הזו בכלל לא מופיעה שם.

אולם באחד מפרקי בריאן מ חגיגה לעורבים היא מבקרת במקום שנקרא בשם האי השקט, המהווה מפלט למי שנשבע לאמונת השבעה. החוזרים בתשובה מכפרים על חטאיהם באמצעות הרהור, תפילה ושתיקה.

בריאן מדבר שם עם האח הבכור, המספר לה כיצד מצא את הכלב גוסס והיה עמו עד הסוף שלו. עם זאת, כמה פרטים עדינים בדבריו מעידים כי למעשה סנדור אולי לא מת. מאוחר יותר, באותו מקום, היא רואה נזיר טירון, קבר, שמסתיר את פניו. כל האמור לעיל מאפשר לקוראים לשער כי הכלב חי והוא למעשה הקבר. תיאוריה זו (די מוצקה) מתוארת בפרטים לדוגמא כאן ו כאן.

בהתבסס על האמור לעיל נראה שאם התיאוריה נכונה ( ומכיוון שאנו יודעים כעת שהכלב חי כמעט בוודאות) הקומונה אמורה להיות מבוססת על האי השקט, רק פשוט מאוד.

galacticninja
2016-06-13 20:30:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דיאלוג בין Beric Dondarrion לבין Sandor Clegane בעונה 6 פרק 8, "אף אחד", מראה שזה היה ספטמבר שקלאגן ותושבי הכפר בנו:

Beric: הם תקפו ספטמבר סמוך ורצחו את תושבי הכפר.

Beric: למה אתה רוצה אותם?

Clegane: אותה סיבה. עזרתי לבנות אותו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...