שְׁאֵלָה:
האם לא ניתן לשנות את העתיד בביתו של כך עורב / עורב?
Ankit Sharma
2019-07-31 17:47:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחלתי לאחרונה לצפות ב הבית של עורב וכבר ראיתי את זה כל כך עורב בעבר. דפוס אחד ששמתי לב אליו הוא רייבן ובוקר יכולים שניהם לקבל חזון עתידי והם תמיד מנסים לשנות אותו אך בסופו של דבר מחמירים את המצב פעמים רבות. עם זאת, דבר אחד שאני מבחין בו הוא עקבי הוא שהחזון תמיד מתגשם.

אז האם העתיד קבוע ברוונברס ואינו ניתן לשינוי? האם יש מקרים שבהם היא באמת הצליחה למנוע את חזון ההתרחשות?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
M. A. Golding
2019-08-02 20:00:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא זוכר את כל הפרקים, אבל רייבן ובוקר לעיתים קרובות מפרשים לא נכון את משמעות החזונות שלהם, כך שהאירועים בפועל שקורים בסופו של דבר שונים ממה שציפו או קיוו או חשש.

אני לא חושב שאני זוכר אף פרק שבו הם מנעו את חזונותיהם, ואני חושב שלעתים קרובות הם גורמים לחזונות שלהם להתרחש על ידי ניסיון למנוע אותם. אז נראה לי שהחזונות שלהם קבועים מראש ובלתי נמנעים ברוב הפרקים שראיתי או בכלם, אם כי למישהו מומחה יותר ממני יש אולי יותר מה לומר בנושא.

אני מוסיף גם זהו אז רייבן והבית של רייבן אינם נמצאים ב"ראבנברס "משל עצמם, אך בדרך כלל נחשבים כחלק מ DCLAU, או יקום ההופעה החיה של ערוץ דיסני. זה כולל מספר מופעים אחרים עם אלמנטים מדע בדיוניים ופנטזיים. אז צריכים להיות מופעי DCLAU אחרים עם זיהוי מוקדם ומסע בזמן.

אני מאמין שלקוסמים באשפי וויברלי פלייס, למשל, יש איזשהו מסע בזמן וקסמים לאחור בזמן.

אני חושב שהבנות שנסעו בזמן בחברים הטובים ביותר בכל פעם שינו את ההיסטוריה ובכך את ההווה, כלומר שהעתיד אינו משתנה ונקבע מראש עבורן, גם אם נראה שהוא נועד לחזונותיו של רייבן & Booker.

כמובן, סדרת DCLAU Girl פוגשת את העולם הייתה סרט המשך לנער פוגש את העולם, שהיה ב יקום עם מופעי TGIF אחרים, כולל ענייני משפחה שבהם המציא סטיב אורקל מכונת זמן והיכן חוקי הזמן עשוי להיות שונה מזה של רייבן.

ותומכי תיאוריית היקום של טומי ווסטפאל כוללים את מופעי ה- TGIF ביקום של טומי ווסטפאל המכילים אולי מאות סדרות טלוויזיה, כולל כמה עם מסעות בזמן כמו, לכאורה, מסע בין כוכבים. ובמסע בין כוכבים נראה כי חוקי המסע בזמן, כולל האם העתיד נקבע מראש או שניתן לשנותו, שונים בכל פרק מסע בזמן אחד.

הנה קישור לאתר עם רשימת מאסטר של כל הסדרות שהם רואים כחלק מהיקום של טומי ווסטפאל, שכלל 441 סדרות טלוויזיה החל מהעדכון האחרון באוגוסט 2016.

על פי אותם אתרים, הבית של רייבן הוא סרט המשך ל- That's So Raven, המקושר לסוויטת החיים של זק וקודי, המקושרת לסוויטה Life on Deck, המקושרת לג'סי , המקושר ל- Live & Maddie, המקושר לחברים הטובים ביותר בכל פעם, המקושר לנערה פוגשת את העולם, המהווה סרט המשך לנער פוגש את העולם.

או כך נקשר רייבן לסוויטה החיים של זק וקודי, המקושרים לג'סי, מקושרים ל- KC Undercover ואני לא עשינו את זה, שניהם מקושרים לאוסטין & אלי, מקושרים ל- Girl meets World, מקושרים ל- Boy Meets World, מקושרים לסברינה המכשפה המתבגרת, מקושרים ל Clueless, מקושרים למוישה, מקושרים ל- The Parkers, מקושרים ל האגליס, מקושר לתוכנית דרו קארי, מקושר למאמן, מקושר לניוהרט, מקושר לתכנית בוב ניוהארט, מקושר לסנט במקום אחר, מקושר לחיים, מקושר לתוכנית ג'ון לרוק, מקושר ל"מסע בין כוכבים: הדור הבא " , המקושר לכל מופעי מסע הכוכבים האחרים עם כל סיפורי המסע בזמן שלהם. מסע בין כוכבים אמור להיות מקושר גם לגמד האדום, שאמור להיות מקושר לד"ר הו עם מאות פרקי מסע בזמן.

enter image description here

כמובן שהדעות משתנות לגבי הקשר החזק בין שתי הופעות שונות כדי להיחשב כחלק מאותו יקום בדיוני, ולכן יכולות להיות השקפות שונות על כמה מופעים שהם באותו ביקום בדיוני כמו ביתם של רייבן וראבן.

ראיתי את אתר שטוען כי מסע בין כוכבים נמצא ביקום בדיוני עם רק כתריסר מופעים אחרים, שנקרא קבוצה 10, וכי סנט 'אחר' חולקת את היקום הבדיוני שלה, שנקרא קבוצה 2 , עם "רק" כ 94 הופעות במקום מעל 400 הופעות. זה מכניס את ד"ר הו עם כל סיפורי המסע בזמן בקבוצה 27. יש לה קבוצה 30 שכוללת נערה פוגשת את העולם וחבורה של מופעים הקשורים ל- TGIF, אך לא כוללת את מופעי DCLAU.

זה נוטה להפחית את התוכניות האחרות בזמן שיש לקחת בחשבון בעת ​​ההחלטה אם העתיד הוא בלתי משתנה ונקבע מראש ב"ככה עורב ובבית עורב ".

אז השאלה האם העתיד נקבע מראש ובלתי נמנע ב"כדי שבביתם של רייבן וראבן "עלולים להסתבך מאוד אם נחשבים גם מופעים אחרים שעשויים להיספר על ידי אנשים מסוימים כחלק מהיקום הבדיוני שלהם.

Junie Lee
2020-03-14 17:38:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שהתשובה הזו מאחרת מעט, אבל אני נמצאת בשורה של פרקים אקראיים בסדרה המקורית ובפרק Hook Up My Space (עונה 4 פרק 6), לרייבן יש חזון בסמוך לתחילת הפרק של קורי שמגיש מצגת לאביהם, והיא ממהרת ליירט אותו בזמן כדי למנוע את זה. היא מצליחה. אני חושב שזה אחד המקרים הבודדים שבהם החזון שלה לא קורה בפועל בגלל התערבותה.

זה אף פעם לא מאוחר מדי ואבדוק את הפרק ההוא בקרוב כדי לאשר, לעת עתה +1
BCLC
2020-05-01 18:43:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ב- That's So Raven, היו חזיונות שהשתנו.

אני חושב שהנקודה / הנושא של החזונות בבית רייבן היא יותר להיות פתוח לפרשנויות אלטרנטיביות לחזונות או לחוכמה בידיעה. שיכול להיות שיש יותר לסיפור (המוצג בכל חזון מסוים), ולא גורל / דטרמיניזם לעומת רצון חופשי. ממה שזכור לי ב- That's So Raven (ופרק אחד של Cory in the House), זה גם המקרה, אבל אני חושב ש- So So Raven היו יותר, אך רק קצת יותר, גורל / דטרמיניזם לעומת פרקי נושא חופשי מאשר פרקים של רייבן הבית עשה.

הנה דוגמה שבה החזון השתנה:

לדוגמה S02E13 ראשי רדיו, רייבן אומר בסוף:

חבר'ה, פשוט בדקו את העתיד. אנחנו נהיה חברים לנצח.

enter image description here

זה התבסס על חזון שזה עתה היה לה, אך קודם לכן בפרק, הוצג שלראבן היה חזון שהשתנה כמו:

enter image description hereשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...